Optyk w Olsztynie – przypadkowa miłość

Do optyka z wadą wzroku

Minęło już dwa miesiące od tego wydarzenia, a ja nadal czuję motylki w brzuchu – stwierdziła Magdalena. Uważam, że Olsztyn, miasto, w którym mieszkam, sprowadza sobie wspaniałych ludzi. Zawsze o tak mocnych miłościach czytałam tylko w książkach, a teraz miałam okazję przeżyć to na własnej skórze. Ciągle na mojej skórze są ciarki, a moje serce szybciej biję. Kto sprawił, że jestem tak bardzo zakochana? Otóż sprawcą jest pewien optyk, którego spotkałam w salonie optycznym, podczas wizyty. Salon optyczny, do którego weszłam, był wypełniony przepięknym męskim zapachem, jego perfumy miały chyba zapach cydru i cytryny. Miał mi tylko dobrać odpowiednie okulary, ale los tak chciał, że zostałam ugodzona strzałą amora. Już jego dzień dobry na wstępie na coś wskazywało, gdy zamiast głośno odpowiedzieć, wydałam z siebie niemy dźwięk.

Odpowiedni salon

Ten salon optyczny – https://www.optyklawrynowicz.pl/ miał sobie coś niezwykle magicznego. Zaraz po wróceniu do mieszkania poszukałam jego, wspaniałego, przystojnego optyka numer telefoniczny, poczytałam też opinie -wystarczyło wpisać Optyk Olsztyn i od razu mogłam go znaleźć. Zadzwoniłam, umówiłam się. Ale jestem odważna, to chyba moje nowe okulary dodały mi tej odwagi, zwłaszcza że były to okulary dobrane przez tak wspaniałego optyka. Powiedział, że spotka się z wielką chęcią, byłam ogromnie szczęśliwa, w sumie cały czas jestem, ten facet to najlepsze co mnie w życiu spotkało, a do tego optyk, pomyślałam, że na nic dzięki temu mi nie będzie brakowało, ale zaraz odrzuciłam to myślenie.

Pierwsza randka

Olsztyn ma w sobie dużo miejsc na randki, ale ja akurat wybrałam małą kawiarenkę. Mój optyk przyszedł, był ubrany w piękny, elegancki szary garnitur w kratę, jego spojrzenie było onieśmielające jak za pierwszym razem. Boże, jak on mi się podoba. Zamówiliśmy sobie kawę, zwykłe expresso oraz sernik. W jego towarzystwie wszystko smakuje i wygląda lepiej. Nawet jego salon optyczny wygląda za jego sprawą lepiej, niż pewnie wyglądałby w rzeczywistości. Próbowaliśmy swoje ciasta. Ich smak był nieziemski, a moje serce cały czas biło coraz mocniej do optyka, który rozkochał mnie w sobie bezgranicznie. Muszę przyznać, że nigdy dotąd nie czułam tak mocnego uczucia, jakie odczuwam aktualnie. Po pysznej wizycie w kawiarni poszliśmy na spacer. Ahhh, co to był za spacer, długi i romantyczny, rozmawialiśmy o wszystkim, oczywiście też zachwalaliśmy, jaki to Olsztyn jest piękny i zjawiskowy i jak dobrze, że tu mieszkamy. Cóż za zbieg okoliczności. Gdybym nie miała tej wady wzroku, nie wiedziałabym nawet, gdzie jest ten magiczny salon optyczny, w którym pracuje optyk, który jest aktualnie moim największym skarbem na świecie.

Zakończenie

Niedawno podczas jednego ze spacerów oświadczył mi się, kupił mi piękny pierścionek z diamentem. Moje szczęście w tym momencie jest nie do opisania. Oczywiście powiedziałam bezapelacyjne TAK, po czym się mocno przytuliliśmy. Aktualnie planujemy nasz ślub, jednak wciąż zastanawiamy się nad wyborem miejsca naszego ślubu, czy to ma być nasz magiczny Olsztyn, czyli miasto, w którym się poznaliśmy, czy jednak wyspy Kanaryjskie. Jak się dowiedzieliśmy, było to nasze marzenie od kilku lat, olsztyński optyk okazał się moją bratnią duszą. To takie niesamowite. Dalej nie wyznaczyliśmy jeszcze listy gości ani smaków, jakie ma mieć nasz tort. Ale wiemy, że będzie on na pewno przepyszny, gdyż to będzie nasz i tylko nasz tort z dodatkiem słodkiej miłości. Nigdy nie wiadomo, gdzie spotkamy miłość naszego życia, ja w życiu nie myślałam, że miejsce, gdzie znajdę moją miłość, to będzie salon optyczny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *