Frezarka do paznokci hybrydowych – JSDA JD700 oryginalna

Frezarka do paznokci hybrydowych JSDA JD700 może stanowić bardzo przydatne urządzenie w codziennej pielęgnacji paznokci. Frezarki od dawna są wykorzystywane do ściągania hybrydy, żelu lub akrylu. Dodatkowo pozwalają na zadbanie o skórki i paznokcie. Inwestując w takie urządzenie można stworzyć domowe miejsce do prawidłowe zadbania o paznokcie i wygląd dłoni. Warto tym samym zainwestować w wysokiej klasy sprzęt, który pozwoli na stworzenie w domu własnego studia kosmetycznego. Odrobina wiedzy z zakresu użytkowania frezarki pozwoli na samodzielne wykonanie wielu zabiegów związanych z obróbką paznokci.

W jaki sposób ściągać lakier lub żel za pomocą frezarki?

Frezarka przeznaczona jest między innymi do usuwania stylizacji hybrydowych i żelowych z paznokci. Prezentujemy w jaki sposób wykorzystać urządzenie do usunięcia stylizacji znajdującej się na paznokciach.

W pierwszym kroku należy zadbać o kwestie bezpieczeństwa. Frez musi być dobrze umocowany, aby nie wypadł z urządzenia podczas prac. Frezarka JSDA JD700 posiada wygodny system montażu frezów, który zwiększa komfort użytkowania urządzenia.

W drugim kroku należy zdecydować się na odpowiedni frez. W przypadku usuwania hybrydy dobrym wyborem będą frezy karbidowe lub ceramiczne. Nie prowadzą one do podgrzewania płytki przez co wpływają na większy komfort pracy. Można jednak wykorzystać również frezy diamentowe, które sprawdzą się przy usuwaniu hybryd, żelów i powłok akrylowych.

W trzecim kroku należy ustawić odpowiednią prędkość pracy frezu. Najlepiej, aby wynosiła około 20-25 tysięcy na minutę.

Czwarty krok to już samo usuwanie powłoki z paznokcia. Należy to robić płynnymi, delikatnymi ruchami dłoni z góry do dołu. Ważne jest to, aby nie dociskać frezu zbyt mocno do płytki oraz nie pracować zbyt długi czas w jednym miejscu.

Opracowanie skórek za pomocą frezarki

Frezarka do paznokci hybrydowych JSDA JD700 pozwala również na opracowanie skórek, które bardzo mocno wpływają na ogólny wygląd paznokci. Podpowiadamy jak wykorzystać umiejętnie frezarkę do uzyskania dobrego wyglądu skórek.

W pierwszym kroku należy wykorzystać metalowe kopytko lub drewniany patyczek, które pozwolą na delikatne odsunięcie skórek.

W drugim kroku należy oczyścić przestrzeń w okolicach okołopaznokciowych. W tym celu warto wykorzystać frezy w kształcie stożka i ustawić urządzenie na prędkość 10 tysięcy obrotów na minutę.

W kolejnym kroku należy zmienić frez na ten w kształcie płomyka. Dzięki temu możliwe będzie uniesienie skórek ku górze i dokładne oczyszczenie płytki paznokcia oraz sięgnięcie pod same skórki.

W kroku czwartym za pomocą freza w kształcie cylindra możemy wygładzić płytkę w okolicach wałów.

W ostatnim kroku skupiamy się na wygładzeniu skórek. W tym celu najlepiej sprawdzi się frez kulkowy, który pozwoli na usunięcie w delikatny sposób nabłonka.

Stosując się do powyższych zaleceń można uzyskać bardzo dobre efekty związane z wyglądem paznokci. Dodatkowo sama obróbka będzie niezwykle łatwa i bardzo komfortowa dla wszystkich osób. Warto tym samym zdecydować się na korzystanie z profesjonalnych urządzeń. Dzięki nim można sporo zaoszczędzić na wizytach w gabinetach kosmetycznych i sprawić, że wygląd paznokci będzie zdecydowanie lepszy.

Frezarka JSDA JD700

Świetnym wyborem może być postawienie na frezarkę JSDA JD700. Wysokiej klasy urządzenie daje duże możliwości w obszarze obróbki paznokci i może sprawdzać się rewelacyjnie w każdym zastosowaniu. W związku z tym wybranie go dla swoich potrzeb będzie strzałem w dziesiątkę. Urządzenie posiada w zestawie wszystkie niezbędne elementy do rozpoczęcia obróbki paznokci. Frezarka do paznokci hybrydowych JSDA JD700 daje możliwość regulowania zakresu obrotów w zakresie od 0 do 30 tysięcy obrotów na minutę. Dodatkowo pozwala na kontrolowanie frezowania za pomocą pedału nożnego, co zwiększa komfort pracy. Wysokiej klasy sprzęt doskonale sprawdzi się w każdym zastosowaniu i pozwoli na stworzenie we własnym domu miejsca do zadbania o paznokcie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *